Su Tesisatı

Su Tesisatı

Evinizde, 
işyerinizde,
Fabrikanızda;
Mutfak,
Banyo,
Tuvalet,
Kalorifer tesisatları,
Yeni Pimaş döşeme,
ışıklık pimaş değişimleri yenileme veya onarım işlemleri.

Ekibimiz dahilinde
Hazır mutfak,Duşakabin sistemleri,Pimapen,Cam ayna,menfez kesimleri,bina veya daire elektrik tesisat işlemleri yapılmaktadır.
İster tek bir oda isterseniz komple ev tadilatı anahtar teslim olarak yapılmaktadır.
 Ev, iş yeri, okul, hastane gibi temiz suya ihtiyaç duyduğunuz her noktada insan sağlığına zarar vermeyecek, dayanıklı ve çürümeye karşı 20 yıl garantili bir şekilde tüm tesisat işlemleriniz yapılmaktadır. 
Projelendirme bazında, anahtar teslim işlemleriniz de iş tanımımıza girmektedir.

Evlerimizde kalorifer ve su tesisatımız genellikle PVC borulardan oluşmaktadır. 
Gerek uzun ömrü, gerek tamirat kolaylığı, gerek ekonomikliği, gerekse estetiği yönünden PVC boruların eski tip demir borulara karşı tartışmasız üstünlüğü vardır.

Tesisatı oluştururken kullanmış olduğumuz ısıtma(ısıtarak birleştirme) tekniği basit, bir o kadarda kullanışlı bir sistemdir. Birleştirilecek iki boru ısıtıcı üzerinde bulunan paftaya sağlı sollu takılır, makine paftaları ısıtarak boruyu eritir. Paftanın bir ucuna takılan boruyu dıştan ısıtarak sarar ve daraltır, diğer ucuna takılan boruyu ise pafta içten ısıtarak genişletir ve eritir birleştirme işlemi bu şekilde tamamlanır. Sol tarafta ustamızın birleştirme esnasında çekilmiş olan fotoğrafını görmektesinizPVC boru; paslanmaz, çürümez ve esneme özelliğine sahip olduğu için sarsıntı gibi durumlarda sızdırma gibi problemler ile karşılaşmazsınız.
Tesisat işlemlerinizde kullanılan teknoloji ve tekniğin çok önemi vardır.

PVC boru ve ısıtma sistemi ile yapılmış bir su tesisatı örneği;
    Yeni yapılan su tesisatı ile ilgili herhangi bir başka odaya, bahçeye veya dış ortama su bağlantısı vermek gerekiyor ise bu durumda demir dirsek (T) diye tabir edilen bağlantı aparatları çıplak bırakılmamalıdır.Dışarıda veya duvarınızda farklı sebepler ile oluşabilecek rutubet ve nemlenme bu parçaların çürümesine sebep olmaktadır.İlerleyen süreçte sızıntı, akıntı, damlatma gibi problemler ile karşı karşıya kalmama adına; alınabilecek en iyi önlem demir bağlantı aparatlarının boyanmasıdır.