PVC Kapı Pencere

PVC Kapı Pencere

Erpen PVC Doğramalarının özellikleri:
+2 özelliği daha fazla yalıtım sağlıyor...
Sunduğu yenilikler ve üstün kalitesiyle her zaman bir adım önde olmayı hedefleyen Erpen, daha fazla yalıtım için profillerini 2 mm daha geniş üretiyor. 
Çünkü profilin daha geniş olması daha fazla ısı ve ses yalıtımı demek.
Kapalı ortamdaki ısı yalıtımının daha iyi olması kışın ısınmada, yazın serinlemede harcanan enerjiden daha fazla tasarruf edilmesini sağlıyor.
Ses yalıtımının daha fazla olması ise daha huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Kurşunsuz olması, hem insanı hem çevreyi koruyor...
PVC ürünleri güneşe maruz kaldığı durumlarda ufalanarak kurşun içeren ince tozların yayılmasına ve bu ortamlarda bulunan insanların sağlık sorunu yaşamasına sebep olabiliyor.
Ayrıca, hurda haline gelmiş olan PVC ürünlerinin taşınması, depolanması veya yakılması sırasında çevreye kurşun içeren emisyonların yayılması da söz konusu...
Gelecek nesiller için kurşun tehlikesini gören ve kurşunsuz üretim konusunda sektörüne öncülük eden Erpen, tamamı kurşunsuz olan profilleriyle hem insanları hem de çevreyi koruyor.

Antimikrobiyal özelliğiyle mikropları yok ediyor...
Yaşadığımız ortamda her an bakteri, mantar ve virüsler gibi mikroorganizmalarla temas halindeyiz.
Özellikle bağışıklık sistemleri gelişmemiş çocukları ve bünyesi daha zayıf olan yaşlılar mikroplara maruz kaldığında, başta solunum yolu rahatsızlıkları olmak üzere pek çok sağlık sorunu yaşayabiliyor.
Erpen Antimikrobiyal’in içeriğindeki gümüş iyonları kapalı ortamdaki mikropların yaşamak için ihtiyaç duydukları enzimi üretmelerine engel olarak onları yok eder. Bu şekilde kapalı ortamdakiler, mikropların olumsuz etkilerine daha az maruz kalırlar.