Boya uygulama

BOYA – BADANA
Boya badana deyince ilk akla gelen evimizin boya badanası gelir. Boya uygulama teferruatları siz müşterilerimize sunmaktayız.

Boya yapılacak alanlara göre uygulama detayları sunulmaktadır. Örneğin bir işyeri veya daire, işe başlamadan önce boya uygulanacak mekanlarda bulunan eşyalar, mobilyalar, parkeler ve genel eşyalar muhafaza altına alarak tamamının ambalajları yapılması ve daha sonra boya yapılacak zeminlerin tamamı temizlenip kırık çatlak kabarık olan bölümlerin iyice temizledikten sonra astar uygulanması ve daha sonra kırıklar çatlaklara macun uygulanması ve onun üzerine elyaflı dez bandı uygulanması daha sonra dez bandı üzerine minimum 2 kat macun çekilmesi ve daha sonra istenilen renkten ve istenilen markadan 2 kat boya uygulanması.

Her türlü mekanlarda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. 
Boya badana işlerinin gerçekten ustalık gerektiren ,özen isteyen bir iş olduğunun bilinci ile yaşam mekanlarınıza renk katıyoruz.

KARTONPİYER
Kartonpiyer Çağdaş Mekanların Süsleme Sanatıdır… 
 ustalık tecrübelerimizle ve oluşturduğumuz kalifiye ekibimizle işimizin mükemmelliğini ve devamlılığını sağlamak; sektörde her zaman bir adım önde olmak için çalışıyoruz.
Kartonpiyer iç dekorasyon, alçıkartonpiyer,ucuz kartonpiyer, polistren kartonpiyer stropiyer kartonpiyer ,alçısıva, alçıpan asma tavan, alçıpan duvar bölme,alçıpan bölme duvar, motiffli kartonpiyer, desenli kartonpiyer ,xps kartonpiyer,sade kartonpiyer,alçısız kartonpiyer, hazır kartonpiyer, niş, payanda, kubbe, alçıpan asma tavan, pano,göbek, köpük kartonpiyer, alçı kartonpiyer, Alçıpan Asma Tavan, alçı kemer,kartonpiyerde yeni tasarımlar- çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.
İç dekorasyonda kartonpiyer asma tavan bölme duvar ve tüm alçı dekorasyon işlerinde kalifiye ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Ekiplerimizle yıllarca müşterilerimizin güvenini sağlayarak,her geçen gün yeni çözümler ve dekorasyon zenginliğiyle yol almaktayız.