Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan
Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Bölme Duvar

En hesaplı ve en kullanışlı bölme duvar çeşidi alçıpan bölme duvarlardır. Hafif , sağlıklı, kolay uygulanabilirliği ve kolay sökülebilirliği alçıpan bölme duvarın bu denli kullanışlı olmasındaki etkenlerdir.
Kaliteli bölme duvar hizmeti için en doğru adres Kam Kartonpiyer.
Alçıpan bölme duvarlar Duvar-U ,Duvar-C galvanizlerle yapılan iskeletlere alçıpan montalanmasıyla oluşturulmaktadır. İsteğe göre duvarın içerisine ses ve ısı yalıtımı için özel maddelerde konulmaktadır. Bu maddelere  izocam örnek verilebilir. Genellikle ev ve ofislerde kullanılan bu sistemin birçok avantajı vardır. Hafif ve montajı pratiktir. Temiz ve kullanışlıdır. İstenildiği zaman sökülmesi rahattır ve söküldüğü zaman mekan eski görünümüse tekrar sahip olmaktadır yani yapılırken ve sökülürken mekana hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Yeni bir dükkan kiraladınız ve dükkanın içini kendi işinize yarayacak bir şekilde dizayn etmeniz lazım iste tam bu sırada en işe yarar çözüm alçıpan bölme duvarlardır. Kaliteli bir hizmet için bizimle çalışabilirsiniz.
Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavanlar yüksek tavanların alçaltılmasında, tavandaki kötü görüntülerin(boru , leke, kablo vb.) gizlenmesinde ve daha modern bir görünüm sağlamada kullanılır. Alçıpan asma tavanların yapımı aşamasında ilk olarak iskelet yapılır. İskelet yapımında duvar-u duvar-c profiller kullanılır. Ardından alçıpanlar düzgün bir şekilde bu iskelete vidalanır. Sonrasında alçıpanın ek yerlerine file bandı ve derz çekilir. Bundan sonrası boyacının işidir. Boyacı gelir macununu çeker boyasını yapar. Tavanda spot ışık gibi dekoratif ürünler de istiyorsanır alçıpancıdan sonra elektirikçinin gelmesi ve spotları yerleştirmesi gerekmektedir sonrasında boyacı çağırılmalıdır.
Gizli Işık

Gizli Işık

Gizli ışık genellikle dairelerde ve mağazalarda tercih edilir. Mekana kattığı estetik görüntü herkesin dikkatini çekmekle beraber yapılan ortamın değerine değer katar. Gizli ışık işlerinizde Kam Kartonpiyer in uzman ekibine güvenebilirsiniz. Mekana ve kişiye özgü tasarımlarla birlikte dekorasyon uygulamaları yapmakta olan ekibimiz, her istediğiniz modelde gizli ışık yapabilecek ustalıktadır. 1985 yılından beri bu işi yapmakta olan ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.
Alçıpan

Alçıpan

Alçıpanlar kolay şekillenebilme ve rahat uygulanabilme özelliklerinden dolayı dekorasyonlarda vazgeçilmez bir ürün konumundadır. Alçıpanın uygulama alanına göre birçok çeşidi vardır. Bunlar:
-klasik alçıpan(gri)
-suya dayanıklı (yeşil)
-ateşe dayanıklı(pembe)
vb. gibi birçok çeşiti vardır.
Kartonpiyer

Kartonpiyer

 Kartonpiyer alçıdan yapılmış ev dekorasyonunda kullanılan bir üründür ve evlerde tavan ile duvarların birleştiği yerlerde kullanılır. Yapımında alçı ve keten kullanılır. Uygulaması gerçekten iyi bir ustalık gerektirmektedir. Piyasada birçok sözde kartonpiyer ustası bulunmaktadır. Birçok kişi bu işin inceliklerini atlayarak sadece işin ticari yönüne önem vermektedir. Kam Kartonpiyer ustaları sizlere her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti vermiştir ve vermeye devam edecektir.Sizde iyi işçilik ve kaliteli hizmet istiyorsanız Kam Kartonpiyer'in ustalarına güvenebilirsiniz.
Alçıpan Niş

Alçıpan Niş

Alçıpan nişler ev dekorasyonunda harika bir görünüm sağlamaktadır. Genellikle televizyon ünitesi şeklinde yapılmakla beraber istenilen her şekilde tasarlanıp uygulanmaya açıktır. Sitemizde genelde tercih edilen alçıpan niş modelleri mevcuttur onları referans alabilirsiniz. Ayrıca sizin istediğiniz şekilde sizin modellerinizide uygulamaktayız. Sizde Kam Kartonpiyerin uzman alçıpan niş usta ekibiyle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Alçı Dekorasyon

Alçı Dekorasyon

Dekorasyon işlerinizde alçı vazgeçilmez bir üründür. Kolay şekillene bilirliği ve sağlıklı oluşu alçıyı vazgeçilmez yapan etkenlerdir. Alçı dekorasyon işlerinde 1985 yılından beri hizmet vermekteyiz ve artık sektörün önde gelen firmaları arasında bulunduğumuzu söylemek durumundayız. Alçı dekorasyon  ürünlerimiz arasında  kartonpiyer, alçıpan, asma tavan, bölme duvar, alçı kemer, gizli ışık, alçıpan niş, kartonpiyer çıta, alçı göbek vb. bulunmaktadır. Kam Kartonpiyer olarak 1985 yılından beri bu gibi ürünleri evlerinize  uyguluyoruz.
Stropiyer

Stropiyer

Stropiyerler kartonpiyerlerin köpükten yapılmış şeklidir. Kartonpiyere göre yapımı daha temiz fiyatı daha ucuz olmakla beraber iyi işçilikle yapıldığı zaman kartonpiyerle ayırt edilemez. Birçok müşterimiz stropiyeri genellikle banyolarda tercih etmektedir. Fakat hiç bir farkı yoktur evinizin heryerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlerde stropiyer işlerinizde Kam Kartonpiyerin uzman ekibiyle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz